Zajęcia dodatkowe płatne

Piłka nożna

Ćwiczenia ogólnorozwojowe pod okiem wykwalifikowanego trenera młodych piłkarzy. Dużo zabawy z piłkami, bramkami i innymi przyrządami gimnastycznymi.

Balet

Trenujemy z naszą instruktorką taniec klasyczny. Wzmacniamy gibkość, elastyczność i poczucie równowagi. Pięknie kształtujemy postawę ciała. Zajęcia nie tylko dla dziewcząt.

Taniec

Z tancerka i trenerką poznajemy różne rodzaje tańców towarzyskich, od klasyki po współczesność. Rozwijamy tym samym sprawność fizyczną i poczucie rytmu.

Judo

Zabawy i ćwiczenia z trenerem judo na specjalnych matach. Wykształcają refleks, sprawność fizyczną, gibkość i siłę.

Robotyka

Nauka programowania w języku polskim i angielskim. Nauczyciel pomaga budować proste roboty z klocków LEGO, zgodnie z instrukcją oraz uruchomić je. Niektóre nawet wydaja odgłosy.

Kółko kulinarne

To podróże smakowe po całym świecie od greckiej kofty, przez staropolskie makowce po tajski Pad Thai. Pieczemy, smażymy, gotujemy, miksujemy, kroimy… Nie obce nam żadne tajniki kuchni.

Kółko matematyczne

Dodawanie? Odejmowanie? Dla nas to nic trudnego bo logiczne myślenie to dla nas świetna zabawa.

Nauka gry na pianinie

Zauważyłaś, że Twoje dziecko jest muzykalne? Zapraszamy na zajęcia indywidualne gdzie  wesołe nutki zabrzmią jak w zaczarowanej bajce!

Kursy języka angielskiego

Dzieci w kameralnej grupie poszerzają i pogłębiają swoją wiedzę nie tylko z zakresu j. angielskiego ale także kultury krajów anglojęzycznych. Podręczniki są niepłatne.

Język angielski indywidualny

Lekcje dopasowane do indywidualnych potrzeb małego ucznia. Na tych zajęciach możemy rozmawiać bardziej szczegółowo o tym, co dziecko interesuje, jakie są jego pasje i plany wakacyjne! Podręczniki są niepłatne.